Мовна свобода - пріоритет Вашого житття!

Головний Офіс

(0372) 585-883,(050) 909-24-45 вул. Головна 87

Всім бажаючим навчатись в Мовному Коледжі Пріоритет пропонується пройти перше пробне заняттяМожливість прийняти у ньому участь надається студентам після того, як вони пройшли письмове чи усне тестування на визначення рівня володіння іноземної мови.

Таким чином, майбутні студенти отримують змогу відвідати повноцінне заняття за рекомендованою програмою і зробити власні висновки про методику навчання, встановити психологічний контакт з групою і викладачем. Звичайно, оцінити ефективність навчання в такому випадку можливо лише частково, настільки, наскільки дозволяє тема уроку. Але якщо ви почуваєте себе комфортно, приймаєте активну участь в роботі, а матеріал уроку викликає зацікавлення, то ви зробили вдалий вибір.

Кожен бажаючий має можливість відвідати безкоштовне пробне заняття в той час, коли йому зручно, та на власному досвіді переконатись у високій ефективності наших методів викладання, щирої віддачі наших викладачів та теплій атмосфері у групі.

Пройти тестування на визначення рівня володіння англійської мови ви можете і у нас на сайті. (пройти тестування)

Замовити пробне заняття у зручний для Вас час можна звернувшись до нас за телефонами: (372) 58-58-83, (050) 909 24 45, або заповнивши форму записатись. Увага! Пробний урок відбувається тільки за попереднім записом.

 

Наші партнери