Мовна свобода - пріоритет Вашого житття!

Головний Офіс

(0372) 585-883,(050) 909-24-45 вул. Головна 87

Методика навчання

Основний принцип викладання в «Мовному Коледжі «Пріоритет» – це комплексне вивчення іноземних мов на основі комунікативного методу з урахуванням потреб наших клієнтів. Навчальний процес включає розвиток всіх видів мовленнєвої діяльності – говоріння, письмо, сприйняття на слух та читання – в тих пропорціях, які відповідають поставленому завданню: на приклад, у групах за програмою базового навчання основний акцент робиться на розвиток навичок спілкування; при підготовці до здачі тестів важливим аспектом є збалансованість між усіма вміннями.

Для оптимізації навчального процесу та створення сприятливих умов для кожного при комплектації груп враховується ряд факторів, такі як:

  • вікові особливості;
  • рівень володіння іноземною мовою;
  • психологічна сумісність з викладачем та іншими слухачами групи.

З цією метою кожному клієнту надається можливість пройти співбесіду з методистами або викладачами «Мовного Коледжу» та відвідати пробні заняття у групах відповідного рівня.

Невід’ємним елементом філософії «Мовного Коледжу «Пріоритет» є приязна та привітна атмосфера співпраці та взаємодопомоги, що позитивно впливає на якість навчання. До того ж, відкритість до спілкування та готовність спільно вирішувати різні задачі характеризує наше ставлення до всіх і кожного, хто звертається до «Мовного Коледжу «Пріоритет». Ми віримо, що «Мовна свобода – це пріоритет нашого життя»!

Ми пропонуємо вам наступні види навчання:

Наші партнери