Мовна свобода - пріоритет Вашого житття!

Головний Офіс

(0372) 585-883,(050) 909-24-45 вул. Головна 87

TOEFL, IELTS,ЗНО

Мовний коледж «Пріоритет» пропонує курси з підготовки до складання міжнародних екзаменів TOEFL та IELTS. Програма підготовки базується на автентичних посібниках таких авторів як Barons, Bruce Stirling, Douglas Pierce and Sean Kinsell, Sam McCarter, Rawdon Wyatt тощо. Також в Коледжі пропонують професійну допомогу старшокласникам у підготовці до екзамену ЗНО з англійської мови. 

Тест TOEFL

З допомогою цього тесту можна точно визначити рівень – наскільки добре студент вміє читати, слухати, говорити та писати англійською на заняттях в коледжі чи університеті, на роботі, під час стажування чи участі у різних програмах, адже він відображає, наскільки вільно людина, для якої англійська мова не є рідною, може застосовувати її в англомовних країнах, переважно в академічних цілях. Також проходження цього тесту може бути потрібним в ситуаціях з міграцією в англомовну країну, виїзду на роботу, навчання, і т.д. Тест є американським, відповідно основний акцент під час підготовки робиться саме на американську англійську. Цей міжнародний екзамен був створений та керується американською компанією Educational Testing Service (ETS). ETS є недержавною некомерційною організацією з штаб-квартирою в місті Прінстон, штат Нью-Джерсі. Тест TOEFL проводиться в більш ніж 180 країнах, а результати TOEFL визнаються у більш ніж 6000 інститутах та організаціях в 130 країнах світу.

IELTS (International English Language Testing System)

Більш ніж мільйон людей кожний рік проходять тест IELTS. Це міжнародний екзамен, розроблений для визначення рівня володіння англійською мовою для людей, які бажають вчитись чи працювати в англомовному середовищі, чи мігрувати в одну з цих країн. Результати екзамену IELTS визнають в більше ніж 6000 державних та професійних організаціях в 125 країнах світу, більшість з яких знаходиться в країнах Британської Співдружності. Майже всі університети Австралії, Канади, Нової Зеландії та Великобританії, а також Америки визнають IELTS. Під час підготовки до складання тесту IELTS особлива увага приділяється британському варіанту англійської мови. Тест IELTS оцінює 4 основні мовні навики - аудіювання (Listening), читання (Reading), написання (Writing) та розмовна мова (Speaking). Існує два модуля екзамену: академічний (Academic) та загальний (General Training).

    ЕКЗАМЕН ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО, Зовнішнє тестування, ЗТ) — іспити для вступу до ВНЗ в Україні.

 Комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації і як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.Забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти  у співпраці з місцевими органами управління освітою, обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти, навчальними закладами. 

 

Наші партнери