Мовна свобода - пріоритет Вашого житття!

Головний Офіс

(0372) 585-883,(050) 909-24-45 вул. Головна 87

BabyLand англыйська для наймолодших

«Baby Land» – це англійська для наймолодших! Починаючи з двохрічного віку діти мають можливість зануритись у мовне середовище, граючись. Пісні та ігри, римовки та вірші, кольорові іграшки та яскраве оточення у поєднанні з привітним викладачем створюють невимушену атмосферу, в якій малюки навіть не помічають, що вчаться.

В процесі навчання, на додаток до широкого словникового запасу з англійської мови та загального розвитку навичок мовлення, у дітей збагачується система понять рідною мовою, покращується здатність вимовляти звуки, розвиваються вміння систематизувати, знаходити спільні та відмінні риси. Спілкування з однолітками в міні-групах допомагає набувати дуже корисних навичок співпраці: вміння ділитися, говорити по черзі, вислуховувати одне одного, що позитивно впливає на загальний розвиток юної особистості та сприяє тому, що в подальшому дитина зможе гармонійно вливатися в різні колективи.

Для дошкільнят програма навчання розширюється за рахунок вивчення літер, розвитку навичок письма та читання, а молодші школярі отримують допомогу у роботі із завданнями шкільної програми, плюс поглиблене засвоєння мовного матеріалу.

Батьки мають можливість не тільки спостерігати за своїми дітьми в процесі навчання та вчитися разом з ними, а також закріплювати мовний матеріал у період між заняттями, співаючи пісні та розповідаючи вірші разом.

Найголовніше ж в «Baby Land» – це те, що для всіх і кожного навчання є корисним, комфортним та цікавим!

Наші партнери